Kas ir Būvniecība.info?

Jaunumi

Lietišķās ziņas

Nozares ziņas

Ekspertu viedokļi

Laikrakstu ziņas

Portālu ziņas

Blogu apskats

Piektdiena, 12.3. Vārda dienas: Aija, Aiva, Aivis

Post to Twitter

Datums: 30.07.2009

Kā liecina Maksātnespējas reģistrā pieejamā informācija, Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa trešdien ierosinājusi SIA "Būvuzņēmums Stats" maksātnespējas lietu, raksta portāls Diena.lv, atsaucoties uz aģentūru LETA.

"Būvuzņēmums Stats" ar 462 240 latu nodokļu parādu 1.jūlijā ierindots 63.vietā starp 98 uzņēmumiem un privātpersonām, kuru saistības pret valsts budžetu pārsniedz 300 000 latus, liecina Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā pieejamā informācija.

Savukārt "Būvuzņēmuma Stats" valdes priekšsēdētājs Aldis Ermansons sacīja, ka par maksātnespējas pieteikumu tiesā nav informēts un uzņēmums pašlaik spēj darboties un darbojas.

Kā atzina Ermansons, uzņēmums valstij palicis parādā ievērojamu naudas summu, kas saistīts ar to, ka projektu pasūtītāji pēc darbu veikšanas nav apmaksājuši rēķinus.

"Pēc darbu pabeigšanas mēs izrakstām rēķinu un iesniedzam pasūtītājam. Tomēr, kaut gan nauda vēl nav saņemta, nodokļi mums ir jāsamaksā," skaidroja uzņēmējs. Uzņēmuma vadītājs atzina, ka kompānijai ir problēmas ar vairākiem debitoriem, kas nav norēķinājušies par paveiktajiem darbiem, un sāktas divas tiesvedības par samaksas piedziņu.

Kā liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas "Lursoft" dati, 2007.gadu "Būvuzņēmums Stats" noslēdzis ar 1,5 miljonu latu zaudējumiem, lai gan 2006.gadā tā peļņa bija vairāk nekā miljons latu. 2007.gadā uzņēmuma neto apgrozījums bija 6,73 miljoni latu, bet 2006.gadā - 10,57 miljoni latu.

"Stats Invest" peļņa 2007.gadā bija 357 624 lati, bet 2006.gadu uzņēmums noslēdza ar 299 093 latu peļņu. Uzņēmuma neto apgrozījums 2007.gadā bija 793 884 lati, bet gadu iepriekš - 458 093 lati.

Sadarbības partneris:

KOMENTĀRI

NOZARE.info


Bizness.lv ziņas

Satversmes tiesa vērtēs arī alimentu samazināšanu
Satversmes tiesa vērtēs arī alimentu samazināšanu(...)
Izdevumu “Nodokļi un Komercija” jau lejuplādējuši vairāk nekā 2000 interesenti
Izdevumu “Nodokļi un Komercija” jau lejuplādējuši vairāk nekā 2000 interesenti(...)
Veiktas izmaiņas Latvijas Hipotēku un zemes bankas vadībā
Veiktas izmaiņas Latvijas Hipotēku un zemes bankas vadībā(...)

Nozares ziņas

Ints Dālderis stingri iestājas par papildus naudu «Gaismas pilij»
Ints Dālderis stingri iestājas par papildus naudu «Gaismas pilij»(...)
Būvkompānija LEC veiks četru izglītības iestāžu siltināšanu Dobeles novadā
Būvkompānija LEC veiks četru izglītības iestāžu siltināšanu Dobeles novadā(...)
BUVNIECIBA.INFO KATALOGS KATEGORIJAS MEKLĒŠANA

Pievienot jaunu uzņēmumu